PatroNet CMS

Karrier

Cégünk munkatársat keres

Értékesítési és marketing vezető
munkakörbe

Feladatok:

  • értékesítési és marketing stratégia és akcióterv kidolgozása és megvalósítása,
  • új ügyfelek és megrendelések realizálása;
  • projektmenedzsment;
  • egyedi és csoportos akciók, árajánlatok kidolgozása, kommunikációja a cég ügyfelei felé;
  • konzultációk, tárgyalások lebonyolítása;
  • a cég ügyfeleivel történő folyamatos kapcsolattartás telefonon, e-mailen és személyesen;
  • céges információs anyagok kidolgozása és továbbítása az ügyfelek felé;
  • hatékony céges adminisztráció (nyilvántartások, listák, adatbázisok) vezetése;
  • a cég hatékony munkavégzésével kapcsolatos tervezési, szervezési és felügyeleti feladatainak ellátása;
  • a cég honlapjának tartalmi felügyelete, frissítése;
  • eredményességi, megtérülési kimutatások elkészítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi vagy marketing végzettség
  • Marketing és/vagy értékesítési területen szerzett munkatapasztalat
  • Műszaki érdeklődés, nyitottság
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes és internetes ismeretek
  • Önálló munkavégzésre való képesség, agilitás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktivitás

Előny:

  • Online marketing területen való jártasság
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • nyugodt munkakörnyezet
  • önálló, felelős munkavégzés
  • anyagi és erkölcsi megbecsülés
  • fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Munkaidő: 9:00-17:30, hétfőtől péntekig

Fizetés: Megegyezés szerint.

Jelentkezési határidő: 2011. 01.20.

Kezdés várható időpontja: 2011. február eleje

Egyéb információ:

A jelentkezéshez várjuk:

  • Fényképes önéletrajz fizetési igény és a megpályázott pozíció megjelölésével
  • Kézzel írott motivációs levél, melynek grafológiai elemzéséhez pályázó hozzájárul
  • Diploma másolat

További kérdésekre telefonon is válaszolunk a +36 1 452-0050-es számon vagy e-mailben az allas--.at.--patronet.hu címen.

Powered by Hewlett-Packard

Híreink RSS formátumban
CsomagokRendszerfunkciókSzolgáltatásainkKeresőoptimalizálásReferenciáinkHonlapkészítésSitemapHírekOnline áruházDomain • Budapest térkép
No Software Patents Google PageRank

‹ Oldal elejére ›

A weboldalon található anyagok kizárólag a PatroNet Kft. engedélyével és a forrás megjelölésével használhatóak fel.